Sture Johannesson objekt

435890

STURE JOHANNESSON (född 1935), FishArman, signerad numrerad och daterad på ingjuten etikett 12/100 1974, objekt - multipel, ingjuten plastfisk, färgtub och färg i transparent massa, 36x29x6 cm

Rum 20

Sture Johannesson objekt

Budhistorik (9 bud)
3049859
3 200
3035928
3049858
3035928
2 800
3049848
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.