Lars Gynning

435886

LARS GYNNING (1920-2003): Björn Borg Studier, signerad, daterad och numrerad Lars Gynning 1980 129/180, färglitografi, 21,5x26,5 cm

Fack 5

Lars Gynning
Budhistorik (25 bud)
3043317
2 400
3043316
3043309
3043312
3043309
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.