Joyce Tenneson pigmentprint

435828

JOYCE TENNESON (1945)," Blushing bride", signerad och daterad 2006, 3/25, pigmentprint, ca 38x28 cm

Konst, Fotografi

Kundcenter

Joyce Tenneson pigmentprint

Budhistorik (3 bud)

3044349
3036218
3033202

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.