Sam Haskins färgfotografi

435826

SAM HASKINS (1926-2009): Komposition, signerad och daterad a tergo samt på passpartout Sam Haskins -86 färgfotografi, ca 32x39 cm

Konst, Fotografi

Kundcenter

Sam Haskins färgfotografi

Budhistorik (5 bud)
3048926
9 400
3048925
7 800
3039149
3039148
3036214

Slutpris SEK:
9 400
897 EUR, 1 009 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.