Soppslev

435749

SOPPSLEV, silver, 1800-tal, svarvat träskaft, längd ca 43 cm

Slitage

Silver, Silverbestick

Geijersgatan 14, Göteborg

Soppslev

Budhistorik (5 bud)
3051837
500
3051188
450
3041761
3040772
3038157

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.