Kaffe- och teskedar

435738

KAFFE- OCH TESKEDAR, ca 83 st., silver, Sverige, 18/1900-tal, vikt ca 1200 g

Slitage, vissa bestick med skador

Silver, Silverbestick

Geijersgatan 14, Göteborg

Kaffe- och teskedar

Budhistorik (19 bud)
3050714
3 400
3037077
3 200
3050712
3037077
2 800
3049118
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.