Golvljusstake smide Light up the Dark

435490

GOLVLJUSSTAKE, omkring 1900-talets mitt, för 3 ljus, smide, höjd ca 127 cm
Proveniens: Ersta kyrka

Stearinrester

Belysning, Golvlampor, Diverse, Hem, Temaauktion

Rum 13

Budhistorik (4 bud)

3067255
3067254
900
3067253
3058788

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.