Oljemålning fiskar

435397

GENEIÈCE TURAUT (1900-tal): Panoramique aux Poissonnes, singerade, olja på duk, ca 40x118 cm

Oljemålning fiskar

Budhistorik (2 bud)

3038486
550
3034176

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.