Lyktor Light up the Dark

435277

LYKTOR, 1 par, 1900-tal, venetiansk stil, med glasknoppar, olikfärgad stam, höjd ca 47 cm

Slitage, 1 glas saknas, ett krön löst

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Rum 2

Lyktor Light up the Dark

Budhistorik (1 bud)

3058298
2017-02-08 00:45:30

2017-02-13 kl 14:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.