Ljusplåtar 1800-tal Light up the Dark

435275

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1800-tal, punsad dekor, för 1 ett ljus, höjd ca 47x43 cm

Slitage, lagningar

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Rum 7, Hylla 8

Budhistorik (14 bud)
3069361
3070271
1 900
3069361
1 800
3070269
1 700
3069361
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.