Vägglampor Light up the Dark

435259

VÄGGLAMPOR, 2+1, 1900-talets första hälft, jugend, för 2 resp 3 ljuspunkter, höjd ca 47 cm

Slitage, anlupen

Belysning, Vägglampor, Temaauktion

Vägglampor Light up the Dark

Budhistorik (1 bud)

3070665
2017-02-13 00:54:37

2017-02-13 kl 14:22
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.