Specialauktion Light up the Dark

435252

APPLIQUER, 1 par, Louis XVI-stil, omkring 1900, förgylld metall, för 2 ljus, höjd exkl lamphållare ca 24 cm

Bruksslitage, borrade för el

Belysning, Vägglampor, Temaauktion, Metall

Rum 7, Hylla 7

Budhistorik (5 bud)
3071533
3069714
850
3069712
550
3069130
3064189

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.