Applique 1800-tal Light up the Dark

435240

APPLIQUE, 1800-talets andra hälft, delvis patinerad metall, för 5 ljus, längd 39, höjd ca 24 cm

Slitage, ytskador, borrad för el

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Budhistorik (4 bud)

3069711
3059838
850
3059836
650
3053768

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.