Fotogenlampa

435236

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, flussglas, dekor av orientalisk man, höjd ca 51 cm

Omgjort till el, nagg

Diverse, Belysning

Rum 7, Hylla 5

Fotogenlampa

Budhistorik (10 bud)
3069703
3060694
1 400
3060694
1 300
3069701
3060694
950

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.