Appliquer empire Light up the Dark

435233

APPLIQUER, 1 par, empire, 1800-talets första del, brännförgylld brons, för 3 ljus vardera, höjd ca 17 cm

Borrade för el, slitege, en någon buklig

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Budhistorik (4 bud)

3065183
1 600
3064190
3053888
3053813

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.