Ljusstakar nygotik Light up the Dark

435217

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, nygotik, 1800-talets första hälft, höjd ca 27,5 cm

Slitage, anlupen

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Budhistorik (15 bud)
3071616
1 300
3071610
3071605
3071605
3071603

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.