Bordslampa design Just Andersen Light up the dark

434849

JUST ANDERSEN, bordslampa, Danmark, 1920/30-tal, höjd 42 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor, Design, Temaauktion

Budhistorik (11 bud)
3069690
3071609
1 900
3069690
1 800
3071607
1 700
3069690
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.