Sabel

434753

SABEL, brittisk, 1890-tal, för kavallerimanskap, stålbalja, längd 103 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Sabel

Budhistorik (15 bud)
3032253
1 400
3045901
1 300
3032253
3043192
950
3032253
900

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.