Fönster 2 st jugend

434681

FÖNSTER, 2 st., snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 111x50 samt 114x55 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage

Diverse

Rum 20

Fönster 2 st jugend

Budhistorik (38 bud)
3043607
5 800
3043604
5 600
3043602
5 400
3043601
5 200
3043597
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.