Mask

434613

MASK, Baule, Elfenbensfusten, "Goli", träskuren, bemålad, höjd ca 39 cm

Slitage, äldre lagning

Etnografica

Monter 19

Mask

Budhistorik (5 bud)
3045793
4 200
3045128
3042816
600
3035103
3030649

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.