Kandelabrar empire stil Light up the Dark

434598

KANDELABRAR, 1 par, empirestil, 1900-tal, förgylld och patinerad brons, för 4 ljus vardera, höjd ca 46,5 cm

Slitage

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Budhistorik (11 bud)
3059237
3 600
3071580
3 400
3059237
3 200
3071520
3059237
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.