Ljusstakar empire Light up the Dark

434596

LJUSSTKAR, 1 par, empire, 1800-talets början, förgylld brons, lösa manschetter, höjd ca 26 cm

Borrand för el

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Budhistorik (6 bud)
3069165
3067259
2 800
3067259
3062751
500
3060434

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.