Ljusstakar Louis XVI Light up the Dark

434595

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XVI-stil, Frankrike, 18/1900-tal, förgyllda, höjd ca 26 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Budhistorik (29 bud)
3071445
4 800
3071356
4 600
3071234
4 400
3070996
4 200
3069890

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.