Ljusstakar rokoko Light up the Dark

434594

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, brons, vriden dekor, höjd 24,5 cm

Slitage, tidigare försilvrade, smärre bristningar

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion

Rum 1

Budhistorik (49 bud)
3071547
8 400
3071566
8 200
3071547
8 000
3071559
7 800
3071547
7 600

Slutpris SEK:
8 400
867 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.