Anders Palmér oljemålning

434572

ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, 50x40 cm

Fack 5

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (28 bud)
3043961
5 000
3043970
4 800
3043961
4 600
3043968
4 400
3043961
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.