Anders Palmér oljemålning

434570

ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 38x42 cm

Fack 5

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (40 bud)
3043979
6 000
3044052
5 800
3043979
5 600
3044050
5 400
3043979
5 200

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.