Anders Palmér oljemålning

434569

ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 90x90 cm

Rum 9

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3044190
3 400
3044009
3 200
3044009
2 600
3044182
2 400
3044009

Slutpris SEK:
3 400
351 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.