Carl Stefan Bennet, tillskriven

434262

CARL STEPHAN BENNET (1800-1878) tillskriven: Elegant dam vid rokokobord, signerad Bennet och daterad 24/4 1851, olja på pannå, 40x31 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
3071477
3067109
3 200
3062832
2 600
3060834
2 400
3054703

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.