Matbord teak 1950-tal

434224

MATBORD, teak, 1950-tal, troligen Danmark, dubbla iläggsskivor

Lagning på ena benet

Möbler, Design

Rum 6

Matbord teak 1950-tal

Budhistorik (34 bud)
3052104
4 400
3052092
4 200
3052086
3052080
3 800
3052074
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.