Stolar teak 1950-tal

434221

STOLAR, 6 st, teak, 1950-tal, troligen Danmark, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Hylla 10

Stolar teak 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
3051826
3 800
3051821
3 600
3051825
3 600
3051821
3 400
3051809
3 200

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer