Stolar teak 1950-tal

434221

STOLAR, 6 st, teak, 1950-tal, troligen Danmark, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Hylla 10

Stolar teak 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
3051826
3 800
3051821
3 600
3051825
3 600
3051821
3 400
3051809
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.