Coignard 4 etsning Fransk konst

434217

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008):(4) Kompositioner, signerade och numrerade 30/30, 38x27 cm

Oramade

Konst, Grafik, Specialauktion

Monter 32

Budhistorik (3 bud)

3089510
1 700
3082232
1 600
3079510

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.