James Coignard Mapp Fransk konst

434216

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): L'Amour du plus lointain, färgetsningar (9), signerad sista sida, hc, mappens mått ca 40x29 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Specialauktion

Monter 32

Budhistorik (1 bud)

3085367
2017-02-19 20:20:44

2017-02-23 kl 15:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.