Henri Goetz Fransk konst

434215

HENRI GOETZ, (Frankrike 1909-1989): "Le hauts de Monte Carlo"", signerad Goetz, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Henri Goetz Fransk konst

Budhistorik (17 bud)
3093413
7 200
3093412
7 000
3093410
6 800
3093409
6 600
3093404
6 400

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.