HENRI GOETZ Fransk konst

434213

HENRI GOETZ (Frankrike 1909-1989): "Au pays des Phenomènes" (1984), signerad Goetz, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

HENRI GOETZ Fransk konst

Budhistorik (15 bud)
3093616
4 800
3093437
4 200
3093356
3093355
3 800
3093354
3 600

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.