HENRI GOETZ Fransk konst

434212

HENRI GOETZ, (Frankrike 1909-1989): Komposition, signerad Goetz, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

HENRI GOETZ Fransk konst

Budhistorik (11 bud)
3093683
9 000
3092154
8 200
3090626
6 400
3088269
6 200
3086382
6 000

Slutpris SEK:
9 000
859 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.