Henri Goetz Fransk konst

434211

HENRI GOETZ (Frankrike 1909-1989): Stilleben, signerad Goetz, olja på duk, 54x73 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

Henri Goetz Fransk konst

Budhistorik (5 bud)
3088533
6 000
3088260
5 200
3079178
5 000
3078813
3078063

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.