James Coignard blandteknik Fransk konst

434210

JAMES COIGNARD (1925-2008): Symétrie Rouge, signerad Coignard, blandteknik/olja på papper, bladmått ca 65x98 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
3094003
17 500
3094264
17 000
3094003
16 500
3094260
16 000
3094003
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.