James Coignard Fransk konst

434209

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): "Les coteaux", signerad J.Coignard, olja på duk, 65x92 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (24 bud)
3093066
15 000
3093060
14 500
3093047
14 000
3093046
13 500
3093044
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 548 EUR, 1 848 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.