Henri Goetz Fransk konst

434207

HENRI GOETZ (1909-1989): Komposition, signerad Goetz, 49/60, färgetsning, 34,5x49 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Rum 1

Henri Goetz Fransk konst

Budhistorik (6 bud)
3092931
550
3092487
500
3086769
450
3088627
3086769

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.