James Coignard Fransk konst

434206

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): (2) Kompositioner, signerade, 50 resp 75 exemplar, carborundum samt litografi, 22x22 resp 45x33 cm

Oramade

Konst, Grafik, Specialauktion

Monter 32

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (5 bud)
3093835
3093476
3089504
750
3082227
700
3078074
500

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.