James Coignard Fransk konst

434204

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 25/40, färgcarborundum, ca 38x27 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

James Coignard Fransk konst
Budhistorik (10 bud)
3094127
1 700
3094125
1 600
3094121
3094119
1 400
3093621
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.