Max Papart Fransk konst

434202

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994):
PAVANE, 1977, Vision Nouvelle, bronsmultipel 23x17 cm, Guyot Fondeur, samt färgakvatint och collage, signerad och numrerad 51/75, ca 24x18 cm,
båda monterade i textilklädd mapp utgiven av Vision Nouvelle.

Konst, Grafik, Specialauktion

Max Papart Fransk konst
Budhistorik (2 bud)

3092355
3091335

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.