Max Papart Fransk konst

434200

MAX PAPART (1911-1994): Mouvement Marin, signerad Max Papart, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Max Papart  Fransk konst

Budhistorik (14 bud)
3093459
8 200
3078250
8 000
3092793
8 000
3078250
7 200
3092792
7 000

Slutpris SEK:
8 200
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer