Max Papart Fransk konst

434200

MAX PAPART (1911-1994): Mouvement Marin, signerad Max Papart, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Max Papart  Fransk konst

Budhistorik (14 bud)
3093459
8 200
3078250
8 000
3092793
8 000
3078250
7 200
3092792
7 000

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.