James Coignard Fransk konst

434199

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Geometrisk komposition med flaska, signerad J Coignard, numrerad 40/75, carborundumetsning med applikation, ca 59x43 cm

James Coignard Fransk konst
Budhistorik (12 bud)
3081910
2 600
3088443
2 400
3081910
3088442
3081910
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.