James Coignard Fransk konst

434198

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): "Mannequin au noir", signerad J Coignard, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (6 bud)
3094322
6 200
3083120
6 000
3082099
5 000
3078190
3076915

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.