James Coignard Fransk konst

434197

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): L'araire, signerad J Coignard, olja på duk, ca 40x80 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (13 bud)
3094332
3094329
2 800
3094327
2 600
3094324
2 400
3094323

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.