James Coignard Fransk konst

434195

JAMES COIGNARD (Frankrike 1925-2008): "La Femille", signerad J Coignard, olja på duk, 60x30 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (4 bud)

3092433
2 400
3092383
3079176
3078269
450

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer