James Coignard Fransk konst

434194

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Hispanique rouge, signerad J Coignard, olja på duk, 65x81 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (9 bud)
3093719
23 000
3093721
22 000
3093719
21 000
3093687
20 000
3093687
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 194 EUR, 2 468 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.