James Coignard Fransk konst

434193

JAMES COIGNARD (Frankrike 1925-2008): "Blocage", signerad J. Coignard, olja på duk, 65x81 cm.

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (10 bud)
3078268
15 000
3094206
14 500
3078268
14 000
3094203
13 500
3078268
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.