James Coignard Fransk konst

434192

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition AB 12345, signerad J Coignard, färgcarborundum/mixed media, numrerad 8/8, ca 66x102 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Specialauktion

James Coignard Fransk konst
Budhistorik (5 bud)
3092604
3088432
500
3086295
3084580
3083335

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.